| Ονομασία | Κλίμακα βάρους πλατφόρμας |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | μπλε |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Όνομα προϊόντος | Κλίμακα πλατφόρμας πάγκου |
|---|---|
| Υλικό | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Σερβίρει | OEM |
| Ονομασία προϊόντος | Σκηνομετρία βάρους πάγκου πλατφόρμας από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γυαλισμένο |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Όνομα προϊόντος | Κλίμακα πλατφόρμας πάγκου |
|---|---|
| Υλικό | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Φορτίο ονομαστικού | 500 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Σερβίρει | Oem |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 40/50 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | Ψηφιακή κλίμακα πάγκων |
| Πλατφόρμα | Χάλυβα άνθρακα |
| Ονομασία | Βιομηχανική κλίμακα τύπου U |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Υλικό | Ήπιος χάλυβας/ανοξείδωτο |
| Εμφάνιση | LCD/LED |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ονομα | Ηλεκτρονική κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ονομασία | τα βοοειδή ζυγίζουν τους φραγμούς |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρι, κόκκινο, μαύρο, μπλε |
| Υλικό | χάλυβας άνθρακα ή 304SUS |
| Ονομαστικό φορτίο | 3Τ |
| Ονομασία | φορητή ζυγαριά |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |