| Ονομασία | Ζυγαριά για το πάτωμα |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε |
| Ονομαστικό φορτίο | 3000 κιλά |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 1T ~ 5T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | Κλίμακα βάρους πλατφόρμας |
|---|---|
| Θεραπεία | Επικάλυψη πούδρας ή εν θερμώ γαλβανισμένο |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε, κίτρινος |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομαστικό φορτίο | 50000kg |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα πλατφορμών |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ονομασία | Κλίμακα πλατφορμών πάγκων |
|---|---|
| Κάλυψη κλίμακας | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό κλίμακας | χάλυβα άνθρακα |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 kg~800 kg |
| Ακριβότητα | 0.2kg |
| Ονομασία | Κλίμακα πλατφορμών πάγκων |
|---|---|
| Κάλυψη κλίμακας | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό κλίμακας | χάλυβα άνθρακα |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 kg~800 kg |
| Ακριβότητα | 0.2kg |
| Όνομα | Ψηφιακή κλίμακα πλατφορμών |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, μπλε |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα |
|---|---|
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |