| Υλικό | Χάλυβα επικαλυμμένο με σκόνη |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μαύρο |
| Ακρίβεια | 2000 |
| Τύπος | ζυγαριά για παλέτες |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Όνομα προϊόντος | Κλίμακα πλατφόρμας πάγκου |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας |
| Φορτίο ονομαστικού | 300 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Σερβίρει | Oem |
| Ονομασία | Στραβός ζύγισης |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Τύπος | Κλίμακα πλατφόρμας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V50HZ ή 110V 60HZ |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πλατφορμών πάγκων |
|---|---|
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ονομαστικό φορτίο | 800 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα: 220V/50HZ, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ: 6V/4AH |
| Εξυπηρετεί | Οργανωτής κατασκευής |
| Όνομα προϊόντος | Κλίμακα πλατφόρμας πάγκου |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας |
| Φορτίο ονομαστικού | 300 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Σερβίρει | Oem |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική ζυγαριά |
|---|---|
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ονομα | ζυγίζω μπαρ |
|---|---|
| Θεραπεία | Σκόνη επικαλυμμένη με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρι, κόκκινο, μαύρο, μπλε |
| Υλικό | χάλυβας άνθρακα ή 304SUS |
| Φορτίο ονομαστικού | 3T |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |