| Όνομα προϊόντος | Βάρος Δοκιμής Βαθμονόμησης |
|---|---|
| Πυκνότητα | 7.2kg/cm2 |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για δοκιμή κλίμακας και ισορροπίας |
| Πακέτο | πλαστική σακούλα, χαρτόκουτο, πλακέτο, παλέτα πλακέτου |
| Ονομασία του προϊόντος | Κλάση M1 Βάρος ισορροπίας,βάρος,βάρος ζυγαριού,βάρος χυτοσίδηρου,βάρος δοκιμής για γερανό |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 7.2kg/cm2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για τη δοκιμή scale&balance |
| Πακέτο | πλαστική σακούλα, χαρτόκουτο, πλακέτο, παλέτα πλακέτου |
| Ονομασία του προϊόντος | Βάρη M1 χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Μαριέλια | Χυτοσίδηρο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για δοκιμές κλίμακας και ισορροπίας |
| Πακέτο | Δαχτυλίδια |
| Ονομασία προϊόντος | Βάρη M1 χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 7.2kg/cm2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για δοκιμές κλίμακας και ισορροπίας |
| πακέτο | ξύλινη παλέτα |
| Ονομασία προϊόντος | Βάρη M1 χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 7.2kg/cm2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για δοκιμές κλίμακας και ισορροπίας |
| Πακέτο | ξύλινη παλέτα |
| Ονομασία προϊόντος | Βάρη M1 χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Μαριέλια | Χυτοσίδηρο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για δοκιμές κλίμακας και ισορροπίας |
| Πακέτο | ξύλινη παλέτα |
| Ονομασία προϊόντος | Βάρη M1 χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Μαριέλια | χυτοσίδηρο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για δοκιμές κλίμακας και ισορροπίας |
| πακέτο | ξύλινη παλέτα |
| Υλικό | Ατσάλι από ανοξείδωτο 304 |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 80,0g/cm2 |
| Σημείωση | Σημείωση με λέιζερ |
| Πακέτο | Αλουμινίου κουτί |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | κουτί αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | Βάρη M1 χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Μαριέλια | χυτοσίδηρο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για δοκιμές κλίμακας και ισορροπίας |
| πακέτο | ξύλινη παλέτα |
| Ονομασία προϊόντος | Βάρη M1 χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 7.2kg/cm2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για τη δοκιμή scale&balance |
| Πακέτο | ξύλινη παλέτα |