| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα |
|---|---|
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα |
|---|---|
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική ζυγαριά |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρονική ζυγαριά |
|---|---|
| surfaceTreatment | Τραβήξτε σε πάγκο, αμμοφόρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ονομασία | Κλίμακα πλατφορμών πάγκων |
|---|---|
| Κάλυψη κλίμακας | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό κλίμακας | χάλυβα άνθρακα |
| Ονομαστικό φορτίο | 200 κιλά |
| Ακριβότητα | 0.2kg |
| Ονομασία | τα βοοειδή ζυγίζουν τους φραγμούς |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρι, κόκκινο, μαύρο, μπλε |
| Υλικό | χάλυβας άνθρακα ή 304SUS |
| Ονομαστικό φορτίο | 3Τ |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |