| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | Ψηφιακή κλίμακα πάγκων |
| Πλατφόρμα | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομασία | κλίμακα βάρους πατωμάτων |
|---|---|
| Θεραπεία | Επικάλυψη πούδρας ή εν θερμώ γαλβανισμένο |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε, κίτρινος |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομαστικό φορτίο | 15000kg |
| Ονομασία | Ζυγός πλατφορμών |
|---|---|
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, μπλε |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Δομή | Στρογγυλό πλαίσιο |
| Πλατφόρμα | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Ονομασία | κλίμακα βάρους πατωμάτων |
|---|---|
| Θεραπεία | Επικάλυψη πούδρας ή εν θερμώ γαλβανισμένο |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε, κίτρινος |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομαστικό φορτίο | 15000kg |
| Ονομασία | Ζυγός ψηφιακής πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Ακριβότητα | 50g |
| Ονομασία | φορητή ζυγαριά |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
| Ονομασία | Ζυγός ψηφιακής πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Ονομαστικό φορτίο | 60 κιλά |
| Ακριβότητα | 10g |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Αισθητήρας κατανάλωσης |
| Δυναμικότητα | 300 κιλά |
| Ονομασία | ηλεκτρικό φορτηγό παλέτων |
|---|---|
| Ακριβότητα | 500 γραμμάρια, 1/3000-1/6000 |
| Τύπος | κλίμακα φορτηγών παλετών |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | επαναφορτιζόμενη μπαταρία 6V/4AH |