| Ονομασία | φορητή ζυγαριά |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομαστικό φορτίο | 150 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
| Ονομασία | ηλεκτρικό φορτηγό παλέτων |
|---|---|
| Ακριβότητα | 500 γραμμάρια, 1/3000-1/6000 |
| Τύπος | κλίμακα φορτηγών παλετών |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | επαναφορτιζόμενη μπαταρία 6V/4AH |
| Ονομασία | Βιομηχανική σκάλα |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, μπλε |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Μπλε |
| Ονομαστικό φορτίο | 2000 kg |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
| Ονομασία | Πλήρης ηλεκτρική κλίμακα φορτηγών παλέτων |
|---|---|
| Δυνατότητα | 3Τ |
| Τύπος | κλίμακα φορτηγών παλετών |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220v/ 110v |
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρι, κόκκινο, μαύρο, μπλε |
| Ονομαστικό φορτίο | 3000 κιλά |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
| Ονομασία | ηλεκτρικό φορτηγό παλέτων |
|---|---|
| Ακριβότητα | 500 γραμμάρια, 1/3000-1/6000 |
| Τύπος | κλίμακα φορτηγών παλετών |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | επαναφορτιζόμενη μπαταρία 6V/4AH |
| Υλικό | Χάλυβα επικαλυμμένο με σκόνη |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μαύρο |
| Ακριβότητα | 500 γραμμάρια, 1/3000-1/6000 |
| Τύπος | ζυγαριά για παλέτες |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Όνομα | καροτσάκι παλετών χεριών |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, κίτρινος, μαύρος |
| Ακρίβεια | 500g, 1/3000-1/6000 |
| Τύπος | Κλίμακα φορτηγών ανελκυστήρων |
| Τύπος επίδειξης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Υλικό | Χάλυβα επικαλυμμένο με σκόνη |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μαύρο |
| Ακριβότητα | 500 γραμμάρια, 1/3000-1/6000 |
| Τύπος | ζυγαριά για παλέτες |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |