| Ονομασία του προϊόντος | Ζυγός πάγκου πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα κλίμακας σώματος | Γκρι, μπλε, μαύρο, |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ονομασία | κλίμακα δαπέδου αποθήκης |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, κίτρινος, μαύρος, μπλε |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική ζυγαριά |
|---|---|
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ονομασία | Κλίμακα σε σχήμα U |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Υλικό | Ήπιος χάλυβας/ανοξείδωτο |
| Εμφάνιση | LCD/LED |
| Ονομασία | τα βοοειδή ζυγίζουν τους φραγμούς |
|---|---|
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Υλικό | 304SUS |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V~240V |
| Τύπος οθόνης | Προαιρετικό |
| Ονομασία | τα βοοειδή ζυγίζουν τους φραγμούς |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρι, κόκκινο, μαύρο, μπλε |
| Υλικό | χάλυβας άνθρακα ή 304SUS |
| Ονομαστικό φορτίο | 3Τ |
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε |
| Ονομαστικό φορτίο | 3000 κιλά |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
| Ονομασία | Κλίμακα πλατφορμών πάγκων |
|---|---|
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, μπλε |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |