| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | Βιομηχανική σκάλα |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, μπλε |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 3 κιλά |
|---|---|
| Ακριβότητα | 1 γραμμάριο |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | AC220/50HZ |
| Ονομαστικό φορτίο | 150 τόνους |
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μαύρο |
| Ακριβότητα | 500 γραμμάρια, 1/3000-1/6000 |
| Ονομασία | Κλίμακα ανυψωτικού φορτηγού |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μαύρο |
| Ακριβότητα | 500 γραμμάρια, 1/3000-1/6000 |
| Τύπος | Κλίμακα ανυψωτικού φορτηγού |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Υλικό | Χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 1200T |
| Τύπος | Ασύρματο δυναμόμετρο |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Χρώμα | Ασημένιο, χρυσό, μαύρο. |
| Υλικό | Σκόνη-ντυμένος χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, κίτρινος, μαύρος |
| Ακρίβεια | 500g, 1/3000-1/6000 |
| Τύπος | κλίμακα φορτηγών παλετών |
| Τύπος επίδειξης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Οδηγήσεων και LCD |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220v/50hz |
| Τύπος | κλίμακα γερανών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι / ξύλινο κουτί |
| Τύπος | Αξονική κλίμακα, πλακέτα αλουμινίου |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Τύπος επίδειξης | LCD ή LED, LCD |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120% FS |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Τύπος οθόνης | Ψηφιακή οθόνη LED |
|---|---|
| Σταθερός χρόνος αντίδρασης | Πέντε δευτερόλεπτα. |
| κουτί διασύνδεσης | Τύπος από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ονομασία | ηλεκτρονική ζυγαριά φορτηγού |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα / AG700L/1000L/1200L |