| Ονομασία | Κινητές ζυγίδες φορτηγών |
|---|---|
| Ακριβότητα | 1kg-5kg |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 1T ~ 5T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | Σκάλες δαπέδου από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Υλικό | 304 από ατσάλι |
| Τύπος οθόνης | Α12ESS ή άλλη προαιρετική |
| Ονομαστικό φορτίο | 3Τ |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 1T ~ 5T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 1T ~ 5T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 1T ~ 5T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 1T ~ 5T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 1T ~ 5T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 1T ~ 5T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |