| Υλικό | 304 sus |
|---|---|
| Θεραπεία | Αμμόστρωση |
| Λειτουργία | Ζυγός |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ |
| Τύπος | Κλίμακα δαπέδου, κλίμακα πλατφόρμας |
| Τύπος | Βάλες ζύγισης πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα από χαρτόνι ή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
| Ονομαστικό φορτίο | 5 κιλά |
| Δείκτης | Οικονομικό, Γενικό, Υψηλής ακρίβειας |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Τύπος | Βάλες ζύγισης πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα από χαρτόνι ή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 Kgs ~ 5 Τόνους |
| Δείκτης | Οικονομικό, Γενικό, Υψηλής ακρίβειας |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομασία | ζυγοί βοοειδών |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Υλικό | χάλυβας άνθρακα ή 304SUS |
| Τάξη ακρίβειας | OIML ΙΙΙ |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 2 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, κίτρινος, μαύρος, μπλε |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | Ζυγός γεφυράς |
|---|---|
| Ακρίβεια | 10 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Ονομασία | Βάση ζύγισης φορτηγών |
|---|---|
| Ακριβότητα | 10 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Τύπος | Βάλες ζύγισης πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα από χαρτόνι ή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 Kgs ~ 5 Τόνους |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V-240V |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |