| Υλικό | Χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 10000 κιλά |
| Τύπος | Ασύρματο δυναμόμετρο |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Υλικό | Χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 10Τ |
| Τύπος | Ασύρματο δυναμόμετρο |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Ονομαστικό φορτίο | 5Τ/10Τ |
|---|---|
| Μέγεθος πλατφόρμας | 1.2*2.2m |
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| Συσκευή | Χαρτόνι |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-240V ((AC) |
| Ονομασία προϊόντος | Βάσεις ζύγισης οχημάτων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED, LCD |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120% FS |
| Υλικό | Από κράμα αργιλίου |
| Ονομασία του προϊόντος | Κλίμακα φορτηγού |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | ΤΣ-Π |
| Τύπος | Ψηφιακό |
| Κελίδα φόρτωσης | Ψηφιακό κύτταρο φορτίου υψηλής ακρίβειας |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομασία | Λογικές κλίμακες τραπέζι με λαβή |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ανανεώσιμη μπαταρία |
| Υλικό | Υλικό από χάλυβα άνθρακα με κάλυψη από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Προμηθευόμενο καλώδιο | Καλώδιο κυψέλης φόρτωσης |
| Τύπος οθόνης | T7+E,A12E ή προαιρετικά |
| Υλικό | Χάλυβα από κράμα |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Αντίσταση εισαγωγής | 350±3,5 Ωμ |
| Ονομασία | Κύτταρο φορτίων ακτίνων κουράς |
| Τύπος | Κλίμακα αξόνων, μαξιλάρι αργιλίου |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50HZ |
| Τύπος επίδειξης | LCD Ή ΟΔΗΓΗΜΈΝΟΣ, LCD |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120%FS |
| Υλικό | Από κράμα αργιλίου |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, κίτρινος, μαύρος, μπλε |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Τύπος | Αξονική κλίμακα, πλακέτα αλουμινίου |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Τύπος επίδειξης | LCD ή LED, LCD |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120% FS |
| Υλικό | Αλουμίνιο |