| Υλικό | Χάλυβα από κράμα |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Αισθητήρας πίεσης |
| Ονομασία | κύτταρα χαμηλής δύναμης |
| Υλικό | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Αντίσταση εισόδου | 410±15 Ω |
| Σύνθετη αντίσταση μόνωσης | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Υλικό | Χάλυβα από κράμα |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Ψηφιακός αισθητήρας |
| Χρήση | Αισθητήρας πίεσης |
| Δυναμικότητα | 20MN ((2000 τόνους) |
| Υλικό | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Τύπος | τύπος στηλών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Υλικό | Χάλυβας ή ανοξείδωτο κραμάτων |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Τύπος | τύπος στηλών |
| Ολοκληρωμένο σφάλμα (%F.S) | ±0,03/±0.02 |
| Υλικό | Χάλυβα κράματος |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Παραγωγή | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Αισθητήρα πίεσης |
| Ονομα | κύτταρα χαμηλής δύναμης |
| Υλικό | Χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζύγισμα |
| τάξη σφράγισης | IP67-IP68 |
| Υλικό | Χάλυβα από κράμα |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Αισθητήρας πίεσης |
| Ονομασία | κύτταρα χαμηλής δύναμης |
| υλικό | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Αντίσταση εισόδου | 410±15 Ω |
| Σύνθετη αντίσταση μόνωσης | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Υλικό | Χάλυβα από κράμα |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Αντίσταση εισαγωγής | 350±3,5 Ωμ |
| Ονομασία | Κύτταρο φορτίων ακτίνων κουράς |