| Ονομασία προϊόντος | Φορητή ζυγαριά άξονα |
|---|---|
| Τύπος | Κλίμακα άξονα |
| Τύπος οθόνης | 100~240V |
| Αριθμός μοντέλου | AS002 |
| Χρήση | Ζυγίζει το βάρος του προϊόντος |
| Ονομασία | Βάση ζύγισης φορτηγών |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD ή οδηγήσεις |
| πλάτος | 3 μέτρα |
| Πλατφόρμα | Πίνακα τσεκ ή Πίνακα ομαλότητας |
| Αισθητήρας | Αναλογική κλίμακα |
| Ονομασία του προϊόντος | Φορητή ζυγαριά άξονα |
|---|---|
| Τύπος | Κλίμακα άξονα |
| Τύπος οθόνης | 100~240V |
| Αριθμός μοντέλου | AS002 |
| Χρήση | Ζυγίζει το βάρος του προϊόντος |
| Ονομασία | φορητή γέφυρα ζύγισης |
|---|---|
| Ακριβότητα | 10 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ονομασία προϊόντος | Ζυγός τροχού |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V~250V |
| Τύπος επίδειξης | LCD ή LED, LCD |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120% FS |
| Υλικό | Αλουμίνιο/σύνθετο χάλυβα |
| Τύπος | Βάλες ζύγισης πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα από χαρτόνι |
| Ονομαστικό φορτίο | 3T ~ 5 τόνους |
| Δείκτης | Οικονομικό, Γενικό, Υψηλής ακρίβειας |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομα | ζυγίζω μπαρ |
|---|---|
| Θεραπεία | Σκόνη επικαλυμμένη με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρι, κόκκινο, μαύρο, μπλε |
| Υλικό | χάλυβας άνθρακα ή 304SUS |
| Φορτίο ονομαστικού | 3T |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, κίτρινος, μαύρος, μπλε |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Λειτουργία | Ζυγός |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ 110V/60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα δαπέδου, κλίμακα πλατφόρμας |
| Υλικό | 304 sus |
|---|---|
| Θεραπεία | Αμμόστρωση |
| Λειτουργία | Ζυγός |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ |
| Τύπος | Κλίμακα δαπέδου, κλίμακα πλατφόρμας |