| Ονομασία προϊόντος | Φορητή ζυγαριά τροχών |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V~250V |
| Μικρή ακτινοβολία | μόνο 58mm ύψος |
| άλλος | Ενσωματωμένος εκτυπωτής |
| Τρόπος ζύγισης | Άξονας ή ποσοστό |
| Ονομασία | Βιομηχανικές κλίμακες δαπέδου |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε |
| Υλικό | χάλυβας άνθρακα ή 304SUS |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομασία | κλίμακα δαπέδου αποθήκης |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, κίτρινος, μαύρος, μπλε |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| Χρώμα | γκρίζο χρώμα |
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
| Προμηθευόμενο καλώδιο | 5μ προστατευμένο καλώδιο, μεταλλικό καλώδιο |
| Τύπος οθόνης | Α12, Α12Ε ή προαιρετικά |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων πλατφορμών |
|---|---|
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Υλικό | 304Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα: 220V/50Hz (±10%) |
| Ονομασία | Σκάλες δαπέδου από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ανανεώσιμη μπαταρία |
| Υλικό | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Προμηθευόμενο καλώδιο | 5μ προστατευμένο καλώδιο, μεταλλικό καλώδιο |
| Τύπος οθόνης | A23P, A9.A12E ή προαιρετικά |
| Ονομασία | Βιομηχανικές κλίμακες δαπέδου |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ονομαστικό φορτίο | 3 τόνους |
| Ακριβότητα | 2kg~5kg |
| Τύπος | κλίμακα πατωμάτων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 100-240V |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| Ονομασία του προϊόντος | Κλίμακα ράβδων |
| Ονομασία | φορητές κλίμακες φορτηγών |
|---|---|
| Ακριβότητα | 50 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Ονομαστικό φορτίο | 20Τ |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 1T ~ 5T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |