| Τύπος | Βάλες ζύγισης πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα από χαρτόνι ή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 Kgs ~ 5 Τόνους |
| Δείκτης | Οικονομικό, Γενικό, Υψηλής ακρίβειας |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Υλικό | 304 sus |
|---|---|
| Θεραπεία | Αμμόστρωση |
| Λειτουργία | Ζυγός |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ |
| Τύπος | Κλίμακα δαπέδου, κλίμακα πλατφόρμας |
| Ονομασία | Κλίμακα βάρους πλατφόρμας |
|---|---|
| Θεραπεία | Επικάλυψη πούδρας ή εν θερμώ γαλβανισμένο |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε, κίτρινος |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομαστικό φορτίο | 50000kg |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 1T ~ 5T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 1T ~ 5T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 1T ~ 5T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |