| Όνομα | ζυγογέφυρα κλίμακας φορτηγών |
|---|---|
| Ακρίβεια | 10Kg |
| Τύπος επίδειξης | LCD/LED |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50Hz ή 110V/60Hz |
| Εκτιμημένο φορτίο | 60t |
| Εκτιμημένο φορτίο | 10ton |
|---|---|
| Τύπος επίδειξης | Οδηγήσεων και LCD |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V/50HZ |
| Τύπος | Κλίμακα γερανών |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Ονομασία | Βάση ζύγισης φορτηγών |
|---|---|
| Ακρίβεια | 20 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 τόνους |
| Ονομασία προϊόντος | Φορητή ζυγαριά άξονα |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | 6ψήφια οθόνη LCD 25 mm με φως πίσω |
| Υλικό πλατφόρμας | ειδικό αλουμίνιο |
| Αριθμός μοντέλου | AS002 |
| Χρήση | Ζυγίζει το βάρος του προϊόντος |
| Ονομασία προϊόντος | Πυροσβεστική κλίμακα |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V~250V |
| Υπηρεσία | OEM και ODM |
| Σχήμα | AS002 ((2 τεμάχια) Μεταφορτωτή κλίμακα τροχού |
| Υλικό | Αλουμίνιο/σύνθετο χάλυβα |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα φόρτωσης τροχών |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V~250V |
| Τύπος επίδειξης | LCD ή LED, LCD |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120% FS |
| Υλικό | Αλουμίνιο/σύνθετο χάλυβα |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα φόρτωσης τροχών |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V~250V |
| Τύπος επίδειξης | LCD ή LED, LCD |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120% FS |
| Υλικό | Αλουμίνιο/σύνθετο χάλυβα |
| Τύπος | Βάλες ζύγισης πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα από χαρτόνι ή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 Kgs ~ 5 Τόνους |
| Δείκτης | Οικονομικό, Γενικό, Υψηλής ακρίβειας |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Τύπος | Βάλες ζύγισης πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα από χαρτόνι ή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 Kgs ~ 5 Τόνους |
| Δείκτης | Οικονομικό, Γενικό, Υψηλής ακρίβειας |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |