| Ονομασία | Βάλες βιομηχανικής ζύγισης δαπέδου |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα ή 304 ανοξείδωτου χάλυβα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων πλατφορμών |
|---|---|
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Υλικό | 304Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα: 220V/50Hz (±10%) |
| Τύπος | Τερματικό για ζυγαριά, ζυγαριά φορτηγών, |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED ή LCD |
| Υλικό | Περίπτωση ανοξείδωτου |
| Ακριβότητα | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα φορτηγού |
|---|---|
| Εμφάνιση | 6 - ψηφίο 20mm RED LED |
| Ποσοστό Baud | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 προαιρετικά |
| Αποθήκευση δεδομένων | 1000 αρχεία φορτηγών |
| Μέθοδος μετάδοσης | RS232, RS422 προαιρετικό RS485 προαιρετικό |
| Ονομασία | Δείκτης βάρους |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ακριβότητα | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα φορτηγού |
|---|---|
| Εμφάνιση | 6 - ψηφίο 20mm RED LED |
| Ποσοστό Baud | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 προαιρετικά |
| Αποθήκευση δεδομένων | 1000 αρχεία φορτηγών |
| Μέθοδος μετάδοσης | RS232, RS422 προαιρετικό RS485 προαιρετικό |
| Ονομασία | Δείκτης βάρους |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ακριβότητα | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα φορτηγού |
|---|---|
| Εμφάνιση | 6 - ψηφίο 20mm RED LED |
| Ποσοστό Baud | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 προαιρετικά |
| Αποθήκευση δεδομένων | 1000 αρχεία φορτηγών |
| Μέθοδος μετάδοσης | RS232, RS422 προαιρετικό RS485 προαιρετικό |
| Ονομασία προϊόντος | Ζυγίζοντας δείκτης |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ευαισθησία κυττάρων φορτίων | 1.5~3mV/V |
| Τύπος | Κλίμακα φορτηγού |
|---|---|
| Εμφάνιση | 6 - ψηφίο 20mm RED LED |
| Ποσοστό Baud | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 προαιρετικά |
| Αποθήκευση δεδομένων | 1000 αρχεία φορτηγών |
| Μέθοδος μετάδοσης | RS232, RS422 προαιρετικό RS485 προαιρετικό |