| Ονομασία | Λογικές κλίμακες τραπέζι με λαβή |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ανανεώσιμη μπαταρία |
| Υλικό | Υλικό από χάλυβα άνθρακα με κάλυψη από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Προμηθευόμενο καλώδιο | Καλώδιο κυψέλης φόρτωσης |
| Τύπος οθόνης | T7+E,A12E ή προαιρετικά |
| Ονομασία | Σκάλες δαπέδου από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ανανεώσιμη μπαταρία |
| Υλικό | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Προμηθευόμενο καλώδιο | 5μ προστατευμένο καλώδιο, μεταλλικό καλώδιο |
| Τύπος οθόνης | A23P, A9.A12E ή προαιρετικά |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| Χρώμα | γκρίζο χρώμα |
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
| Προμηθευόμενο καλώδιο | 5μ προστατευμένο καλώδιο, μεταλλικό καλώδιο |
| Τύπος οθόνης | Α12, Α12Ε ή προαιρετικά |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων πλατφορμών |
|---|---|
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Υλικό | 304Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα: 220V/50Hz (±10%) |
| Ονομασία | κλίμακα δαπέδου αποθήκης |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, κίτρινος, μαύρος, μπλε |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | Βιομηχανικές κλίμακες δαπέδου |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρι, κόκκινο, μαύρο, μπλε |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομασία | Βιομηχανικές κλίμακες δαπέδου |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε |
| Υλικό | χάλυβας άνθρακα ή 304SUS |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομασία | βιομηχανικές ζυγίσεις δαπέδου |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρι, κόκκινο, μαύρο, μπλε |
| Υλικό | Ατσάλι μη ολισθητικό, ήπιος |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομασία | Βάλες βιομηχανικής ζύγισης δαπέδου |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα/Ελαφρός χάλυβας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομασία | Βιομηχανικές κλίμακες δαπέδου |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρι, κόκκινο, μαύρο, μπλε |
| Υλικό | χάλυβας άνθρακα ή 304SUS |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |