| Ονομασία | φορητή γέφυρα ζύγισης |
|---|---|
| Ακριβότητα | 10 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Όνομα προϊόντων | Ζυγογέφυρα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Φυματίωση |
| Κύτταρο φορτίων | KELI/ZEMIC |
| Τύπος επίδειξης | LCD/LED |
| Υλικό | Q235 χάλυβας |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | Ψηφιακή κλίμακα πάγκων |
| Πλατφόρμα | χάλυβα άνθρακα |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | Ψηφιακή κλίμακα πάγκων |
| Πλατφόρμα | Χάλυβα άνθρακα |
| Ονομασία | Κινητή γέφυρα ζύγισης |
|---|---|
| Ακριβότητα | 10 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Type | Bench Scale |
|---|---|
| Power Supply | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display Type | LED/LCD |
| Item | digital bench scale |
| Platform | stainless steel |