| Τύπος | Σκηνομετρία |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | ψηφιακή κλίμακα πάγκου |
| Πλατφόρμα | Χάλυβα άνθρακα |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μαύρο |
| Ακριβότητα | 500 γραμμάρια, 1/3000-1/6000 |
| Τύπος | Κλίμακα ανυψωτικού φορτηγού |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκου |
|---|---|
| τροφοδοτικό | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Είδος | ψηφιακή κλίμακα πάγκου |
| Πλατφόρμα | ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ονομασία | Ζυγαριά για παλέτες |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μαύρο |
| Ακριβότητα | 500 γραμμάρια, 1/3000-1/6000 |
| Τύπος | Κλίμακα ανυψωτικού φορτηγού |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Ονομασία | Ζυγαριά για παλέτες |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μαύρο |
| Ακριβότητα | 500 γραμμάρια, 1/3000-1/6000 |
| Τύπος | Κλίμακα ανυψωτικού φορτηγού |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Υλικό | Ατσάλι από χαλύβδινο |
|---|---|
| Ακριβότητα | 500 γραμμάρια, 1/3000-1/6000 |
| Ονομασία | κλίμακα φορτηγών παλετών |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | επαναφορτιζόμενη μπαταρία 6V/4AH |
| Υλικό | Ατσάλι από χαλύβδινο |
|---|---|
| Ακριβότητα | 500 γραμμάρια, 1/3000-1/6000 |
| Ονομασία | κλίμακα φορτηγών παλετών |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | επαναφορτιζόμενη μπαταρία 6V/4AH |
| Υλικό | Ατσάλι από χαλύβδινο |
|---|---|
| Ακριβότητα | 500 γραμμάρια, 1/3000-1/6000 |
| Ονομασία | κλίμακα φορτηγών παλετών |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | επαναφορτιζόμενη μπαταρία 6V/4AH |
| Ονομασία του προϊόντος | Κλίμακα φορτηγού |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | ΤΣ-Π |
| Τύπος | Ψηφιακό |
| Κελίδα φόρτωσης | Ψηφιακό κύτταρο φορτίου υψηλής ακρίβειας |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομασία | φορητές κλίμακες οχημάτων |
|---|---|
| Ακριβότητα | 10 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |