| Τύπος | Τερματικό για κλίμακα δαπέδου, κλίμακα πάγκου |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ακριβότητα | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | Ψηφιακή κλίμακα πάγκων |
| Πλατφόρμα | χάλυβα άνθρακα |
| Type | Terminal for floor scale, bench scale |
|---|---|
| Display Type | LED |
| Material | plastic case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Power Supply | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display Type | LED/LCD |
| Item | digital bench scale |
| Platform | Carbon steel |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | Ψηφιακή κλίμακα πάγκων |
| Πλατφόρμα | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | Ψηφιακή κλίμακα πάγκων |
| Πλατφόρμα | Ατσάλι ατσάλι |
| Τύπος | Σκηνομετρία |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | ψηφιακή κλίμακα πάγκου |
| Πλατφόρμα | Χάλυβα άνθρακα |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 40/50 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | Ψηφιακή κλίμακα πάγκων |
| Πλατφόρμα | Χάλυβα άνθρακα |
| Τύπος | Σκηνομετρία |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | ψηφιακή κλίμακα πάγκου |
| Πλατφόρμα | Χάλυβα άνθρακα |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκου |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | ψηφιακή κλίμακα πάγκου |
| Πλατφόρμα | Χάλυβα άνθρακα |