| Ονομασία προϊόντος | Ζυγίζοντας δείκτης |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ευαισθησία κυττάρων φορτίων | 1.5~3mV/V |
| Ονομασία | Ηλεκτρονικός δείκτης ζύγισης |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Τύπος | Τερματικό για κλίμακα δαπέδου, κλίμακα πάγκου |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ακριβότητα | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Τύπος | Τερματικό για κλίμακα δαπέδου, κλίμακα πάγκου |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ακριβότητα | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Τύπος | Τερματικό για κλίμακα δαπέδου, κλίμακα πάγκου |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ακριβότητα | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Τύπος | Τερματικό για κλίμακα δαπέδου, κλίμακα πάγκου |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED ή LCD |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ακριβότητα | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Όνομα προϊόντος | Δείκτης ζύγισης |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Τροφοδοτικό | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ευαισθησία κυττάρων φορτίων | 1.5~3mV/V |
| Ονομασία | Ηλεκτρονικός δείκτης ζύγισης |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Product name | Yaohua Digital Weighing Indicator Weighing Scale Indicator |
|---|---|
| Housing | Plastic housing |
| Function | price computing or counting optional |
| Accuracy class | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| Τύπος | Τερματικό για κλίμακα δαπέδου, κλίμακα πάγκου |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED ή LCD |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ακριβότητα | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |