| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Μηδενικό υπόλοιπο | ± 1.0% RO |
| Υλικό | Χάλυβα από κράμα |
|---|---|
| Αντίσταση εισόδου | 410±15 Ω |
| Σύνθετη αντίσταση μόνωσης | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Υλικό | Χάλυβα από κράμα |
|---|---|
| Αντίσταση εισόδου | 410±15 Ω |
| Σύνθετη αντίσταση μόνωσης | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Υλικό | Χάλυβα από κράμα |
|---|---|
| Αντίσταση εισόδου | 410±15 Ω |
| Σύνθετη αντίσταση μόνωσης | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Όνομα προϊόντος | Βάρη από χυτοσίδηρο M1 |
|---|---|
| Πυκνότητα | 6.8-7.0g/cm3 |
| Ονομαστική αξία | 1000 κιλά |
| Εφαρμογή | Για δοκιμή κλίμακας και ισορροπίας |
| Πακέτο | Ξύλιμο κουτί |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Λειτουργία | Βάρος |
| Ονομαστική παραγωγή | 1.000.000 |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Υλικό | Κραματοποιημένος χάλυβας |
|---|---|
| Αντίσταση εισόδου | 410±15 Ω |
| Σύνθετη αντίσταση μόνωσης | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Χρήση | Κλίμακα ζύγισης |
| Λειτουργικός | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Λειτουργία | Βάρος |
| Ονομαστική έξοδος | 1.000.000 |
| Χρήση | ζυγαριά |
| Λειτουργικός | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Τύπος οθόνης | Ψηφιακή οθόνη LED |
|---|---|
| Σταθερός χρόνος αντίδρασης | Πέντε δευτερόλεπτα. |
| κουτί διασύνδεσης | Τύπος από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ονομασία | ηλεκτρονική ζυγαριά φορτηγού |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα / AG700L/1000L/1200L |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Ηλεκτρονικό ρεύμα |
| Τύπος | αδιάβροχη κλίμακα βάρους |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Τύπος κλίμακας | Αγορά ψαριών θαλασσινών |