| Ονομασία του προϊόντος | Βάρη M1 χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Μαριέλια | Χυτοσίδηρο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για τη δοκιμή scale&balance |
| Πακέτο | Δαχτυλίδια |
| Ονομασία προϊόντος | Βάρη M1 χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Μαριέλια | Χυτοσίδηρο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για δοκιμές κλίμακας και ισορροπίας |
| Πακέτο | ξύλινη παλέτα |
| Ονομασία | Ενιαίο κύτταρο φορτίων σημείου αργιλίου |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χρήση | Αισθητήρας πίεσης |
| Υλικό | Κραματοποιημένος χάλυβας |
|---|---|
| Αντίσταση εισόδου | 410±15 Ω |
| Σύνθετη αντίσταση μόνωσης | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Χρήση | Κλίμακα ζύγισης |
| Λειτουργικός | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Αισθητήρας κατανάλωσης |
| Δυναμικότητα | 300 κιλά |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | Consumption Sensor |
| Capacity | 300kg |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | Consumption Sensor |
| Capacity | 300kg |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | Consumption Sensor |
| Capacity | 300kg |