| Υλικό | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Αντίσταση εισαγωγής | 350±3,5 Ωμ |
| Ονομασία | Κύτταρο φορτίων ακτίνων κουράς |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Αισθητήρας κατανάλωσης |
| Δυναμικότητα | 1 τ |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Usage | Consumption Sensor |
| Capacity | 1t |
| Material | Alloy steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Input resistance | 350±3.5 ohm |
| Name | shear beam load cell |
| Υλικό | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Αντίσταση εισαγωγής | 350±3,5 Ωμ |
| Ονομασία | Κύτταρο φορτίων ακτίνων κουράς |
| Όνομα προϊόντος | Βάρος Δοκιμής Βαθμονόμησης |
|---|---|
| Πυκνότητα | 7.2kg/cm2 |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για δοκιμή κλίμακας και ισορροπίας |
| Πακέτο | πλαστική σακούλα, χαρτόκουτο, πλακέτο, παλέτα πλακέτου |
| υλικό | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Αντίσταση εισόδου | 410±15 Ω |
| Σύνθετη αντίσταση μόνωσης | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Ονομασία του προϊόντος | Κλάση M1 Βάρος ισορροπίας,βάρος,βάρος ζυγαριού,βάρος χυτοσίδηρου,βάρος δοκιμής για γερανό |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 7.2kg/cm2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για τη δοκιμή scale&balance |
| Πακέτο | πλαστική σακούλα, χαρτόκουτο, πλακέτο, παλέτα πλακέτου |
| Ονομασία προϊόντος | Κλάση M1 Βάρος ισορροπίας,βάρος,βάρος ζυγαριού,βάρος χυτοσίδηρου,βάρος δοκιμής για γερανό |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 7.2kg/cm2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για δοκιμές κλίμακας και ισορροπίας |
| πακέτο | πλαστική σακούλα, χαρτόκουτο, πλακέτο, παλέτα πλακέτου |
| Ονομασία του προϊόντος | Βάρη M1 χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Μαριέλια | Χυτοσίδηρο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για τη δοκιμή scale&balance |
| Πακέτο | Δαχτυλίδια |