| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 κιλά |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Παραγωγή | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Κλίμακα ζύγισης |
| Φορτίο ονομαστικού | 100 κιλά |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Λειτουργία | Βάρος |
| Ονομαστική παραγωγή | 1.000.000 |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Τύπος | Τερματικό για την κλίμακα μορφής του U, κλίμακα πατωμάτων |
|---|---|
| Τύπος επίδειξης | LCD |
| Υλικό | ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ |
| Ακρίβεια | 300000 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Μετάδοση πίεσης |
| Ονομαστική παραγωγή | 1.000.000 |
| Χρήση | Ζυγός |
| Μηδενικό υπόλοιπο | ± 1.0% RO |
| Υλικό | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Αντίσταση εισαγωγής | 350±3,5 Ωμ |
| Ονομασία | Κύτταρο φορτίων ακτίνων κουράς |
| Υλικό | Χάλυβα από κράμα |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Αντίσταση εισαγωγής | 350±3,5 Ωμ |
| Ονομασία | Κύτταρο φορτίων ακτίνων κουράς |
| Υλικό | Χάλυβα από κράμα |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Αντίσταση εισαγωγής | 350±3,5 Ωμ |
| Ονομασία | Κύτταρο φορτίων ακτίνων κουράς |
| Ονομασία προϊόντος | Βάρη M1 χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 7.2kg/cm2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για δοκιμές κλίμακας και ισορροπίας |
| Πακέτο | Δαχτυλίδι |