| Αριθμό μοντέλου | ΣΚΚ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Υλικό | Ατσάλι άνθρακα/Ατσάλι ανοξείδωτο |
| Ακριβότητα | 100g |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πάγκων |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Λειτουργία | Βάρος |
| Ονομαστική παραγωγή | 1.000.000 |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Ονομασία | φορητή ζυγαριά |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρήση | Ζυγός |
| Σειρά | Μία μονάδα φορτίου με ένα σημείο |
| Αποδόσεις | Ψηφιακός μετατροπέας ζύγισης C3 |
| Ακριβότητα | C3 |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Τύπος | Τερματικό για κλίμακα δαπέδου, κλίμακα πάγκου |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ακριβότητα | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΚΚ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Υλικό | Ατσάλι άνθρακα/Ατσάλι ανοξείδωτο |
| Ακριβότητα | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πάγκων |
| Ονομασία | Κλίμακα πλατφορμών πάγκων |
|---|---|
| Κάλυψη κλίμακας | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό κλίμακας | χάλυβα άνθρακα |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 kg~800 kg |
| Ακριβότητα | 0.2kg |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Δομή | Στρογγυλό πλαίσιο |
| Πλατφόρμα | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Ονομασία | βιομηχανική ψηφιακή ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Υλικό | Ήπιος χάλυβας ή ανοξείδωτο 304 |