| Όνομα προϊόντος | Κλίμακα πλατφόρμας πάγκου |
|---|---|
| Υλικό | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Φορτίο ονομαστικού | 500 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Σερβίρει | Oem |
| Υλικό | Χάλυβας ήπιας ποιότητας με κάλυψη 304s.s. |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκάρι, μπλε, κίτρινο. |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD ή οδηγήσεις |
| Ονομασία | βιομηχανική ψηφιακή ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 600 κιλά |
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα: 220V/50HZ, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ: 6V/4AH |
| Εξυπηρετεί | Οργανωτής κατασκευής |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική ζυγαριά |
|---|---|
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ονομασία | βιομηχανική ψηφιακή ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πλατφορμών πάγκων |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δύναμη εκπομπής: |
| Υπηρετεί | Οργανωτής κατασκευής |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΚΚ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Υλικό | Ατσάλι άνθρακα/Ατσάλι ανοξείδωτο |
| Ακριβότητα | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πάγκων |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΚΚ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Υλικό | Ατσάλι άνθρακα/Ατσάλι ανοξείδωτο |
| Ακριβότητα | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πάγκων |
| Όνομα προϊόντος | Βάρη από χυτοσίδηρο M1 |
|---|---|
| Πυκνότητα | 6.8-7.0g/cm3 |
| Ονομαστική αξία | 1000 κιλά |
| Εφαρμογή | Για δοκιμή κλίμακας και ισορροπίας |
| Πακέτο | Ξύλιμο κουτί |