| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πλατφορμών πάγκων |
|---|---|
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα: 220V/50HZ, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ: 6V/4AH |
| Εξυπηρετεί | Οργανωτής κατασκευής |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Λειτουργία | Βάρος |
| Ονομαστική έξοδος | 1.000.000 |
| Χρήση | ζυγαριά |
| Λειτουργικός | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Αριθμό μοντέλου | Πρότυπο Β |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τύπος | Σκηνομετρία βάρους πάγκου |
| Ονομασία του προϊόντος | Κλίμακα πλατφορμών πάγκων |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Ονομαστικό φορτίο | 600 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δύναμη εκπομπής: |
| Υπηρετεί | Οργανωτής κατασκευής |
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε |
| Ονομαστικό φορτίο | 3000 κιλά |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
| Ονομασία προϊόντος | Βάρη M1 χυτοσιδήρου |
|---|---|
| Σφιχτότητα | 7.2kg/cm2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για δοκιμές κλίμακας και ισορροπίας |
| Πακέτο | Δαχτυλίδι |
| Όνομα προϊόντος | Βάρος Δοκιμής Βαθμονόμησης |
|---|---|
| Πυκνότητα | 7.2kg/cm2 |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ζωγραφική |
| Εφαρμογή | Για δοκιμή κλίμακας και ισορροπίας |
| Πακέτο | πλαστική σακούλα, χαρτόκουτο, πλακέτο, παλέτα πλακέτου |