| Όνομα προϊόντος | Κλίμακα πλατφόρμας πάγκου |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας |
| Φορτίο ονομαστικού | 300 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Σερβίρει | Oem |
| Όνομα προϊόντος | Κλίμακα πλατφόρμας πάγκου |
|---|---|
| Υλικό | Ανθρακούχο χάλυβα |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Σερβίρει | OEM |
| Ονομασία | φορητή ζυγαριά |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομαστικό φορτίο | 150 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
| Υλικό | αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρήση | Κλίμακα ζύγισης |
| Σειρά | Μία μονάδα φορτίου με ένα σημείο |
| Παραγωγή | Ψηφιακός μετατροπέας ζύγισης C3 |
| Ακρίβεια | C3 |
| Όνομα προϊόντων | κλίμακα πατωμάτων ζυγίσματος |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 110-240v |
| Τύπος επίδειξης | LCD/LED |
| Εκτιμημένο φορτίο | 1/2/3/5Ton |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | Ψηφιακή κλίμακα πάγκων |
| Πλατφόρμα | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τύπος | Σκηνομετρία |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δύναμη εκπομπής: |
| Υπηρετεί | Οργανωτής κατασκευής |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Usage | weighing scale |
| Series | Single Point Load Cell |
| Output | Digital C3 Weighing Transducer |
| Accuracy | C3 |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΚΚ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Υλικό | Ατσάλι άνθρακα/Ατσάλι ανοξείδωτο |
| Ακριβότητα | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πάγκων |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | Ψηφιακή κλίμακα πάγκων |
| Πλατφόρμα | Ατσάλι ατσάλι |