| Ονομασία | Ζύγισμα πάτωμα πάγκου |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Ονομαστικό φορτίο | 600 κιλά |
| Ακριβότητα | 0.1kg |
| Τύπος | Σκηνομετρία |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | ψηφιακή κλίμακα πάγκου |
| Πλατφόρμα | Χάλυβα άνθρακα |
| Ονομασία | βιομηχανική ψηφιακή ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 150 κιλά |
| Υλικό | Ήπιος χάλυβας ή ανοξείδωτο 304 |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πλατφορμών πάγκων |
|---|---|
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα: 220V/50HZ, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ: 6V/4AH |
| Εξυπηρετεί | Οργανωτής κατασκευής |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα πλατφορμών |
|---|---|
| Θεραπεία | Που ντύνεται σκόνη ή που χρωματίζει |
| Χρώμα | Γκρίζος, μπλε, πράσινος, προαιρετικός |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED A12, T6 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πλατφορμών πάγκων |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα: 220V/50HZ, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ: 6V/4AH |
| Εξυπηρετεί | Οργανωτής κατασκευής |
| Ονομασία | βιομηχανική ψηφιακή ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Υλικό | Ήπιος χάλυβας ή ανοξείδωτο 304 |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΚΚ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Υλικό | Ατσάλι άνθρακα/Ατσάλι ανοξείδωτο |
| Ακριβότητα | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πάγκων |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΚΚ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| υλικό | Ατσάλι άνθρακα/Ατσάλι ανοξείδωτο |
| Ακρίβεια | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ονομασία προϊόντος | Σκηνομετρία |
| Αριθμό μοντέλου | Πρότυπο Β |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τύπος | Σκηνομετρία βάρους πάγκου |