| Ονομασία | ηλεκτρονική ζυγαριά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Όνομα | Ψηφιακή κλίμακα πλατφορμών |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, μπλε |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομασία | Ψηφιακή κλίμακα πλατφορμών |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, μπλε |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Τύπος | Σκηνομετρία |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | ψηφιακή κλίμακα πάγκου |
| Πλατφόρμα | Χάλυβα άνθρακα |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | Ψηφιακή κλίμακα πάγκων |
| Πλατφόρμα | χάλυβα άνθρακα |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | Ψηφιακή κλίμακα πάγκων |
| Πλατφόρμα | χάλυβα άνθρακα |
| Ονομασία του προϊόντος | Κλίμακα πλατφορμών πάγκων |
|---|---|
| Material | Stainless steel |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | Ψηφιακή κλίμακα πάγκων |
| Πλατφόρμα | χάλυβα άνθρακα |
| Όνομα προϊόντος | Κλίμακα πλατφόρμας πάγκου |
|---|---|
| Υλικό | 304 Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Φορτίο ονομαστικού | 500 κιλά |
| Τροφοδοτικό | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Σερβίρει | Oem |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα πλατφορμών |
|---|---|
| Θεραπεία | Που ντύνεται σκόνη ή που χρωματίζει |
| Χρώμα | Γκρίζος, μπλε, πράσινος, προαιρετικός |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED A12, T6 ή άλλο προαιρετικό |