| Ονομασία | βιομηχανική ψηφιακή ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Υλικό | Ήπιος χάλυβας ή ανοξείδωτο 304 |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | Ψηφιακή κλίμακα πάγκων |
| Πλατφόρμα | χάλυβα άνθρακα |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική κλίμακα |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ονομασία | Ζυγός ψηφιακής πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | SUS304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Ακριβότητα | 50g |
| Ονομασία | βιομηχανική ψηφιακή ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Ακριβότητα | 0.2kg |
| Ονομασία | Βιομηχανική ηλεκτρονική ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 200 κιλά |
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |
| Ονομασία | Ηλεκτρονικός δείκτης ζύγισης |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ακριβότητα | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ονομασία | ψηφιακή κυψέλη με ένα φορτίο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| μέγεθος κλίμακας πλατφόρμας | 400x400 χιλ. |