| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Power Supply | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display Type | LED/LCD |
| Item | digital bench scale |
| Platform | Carbon steel |
| Όνομα προϊόντος | Κλίμακα πλατφόρμας πάγκου |
|---|---|
| Υλικό | 304 από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Φορτίο ονομαστικού | 30 κιλά |
| Τροφοδοσία | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Σερβίρει | ΚΑΕ |
| Ονομασία | βιομηχανική ψηφιακή ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 600 κιλά |
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |
| Αριθμό μοντέλου | ΣΚΚ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Υλικό | Ατσάλι άνθρακα/Ατσάλι ανοξείδωτο |
| Ακριβότητα | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ονομασία προϊόντος | Κλίμακα πάγκων |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | Consumption Sensor |
| Capacity | 300kg |
| Τύπος | Σκηνομετρία |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | ψηφιακή κλίμακα πάγκου |
| Πλατφόρμα | Χάλυβα άνθρακα |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρονική ζυγαριά |
|---|---|
| surfaceTreatment | Τραβήξτε σε πάγκο, αμμοφόρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Type | Bench Scale |
|---|---|
| Power Supply | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display Type | LED/LCD |
| Item | digital bench scale |
| Platform | stainless steel |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Δομή | Στρογγυλό πλαίσιο |
| Πλατφόρμα | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Ονομασία | Βιομηχανική ηλεκτρονική ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |