| Ονομασία | ζυγοί |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 1T ~ 5T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | ηλεκτρικό φορτηγό παλέτων |
|---|---|
| Ακριβότητα | 500 γραμμάρια, 1/3000-1/6000 |
| Τύπος | κλίμακα φορτηγών παλετών |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | επαναφορτιζόμενη μπαταρία 6V/4AH |
| Ονομασία | Βιομηχανικές κλίμακες δαπέδου |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε |
| Υλικό | χάλυβας άνθρακα ή 304SUS |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Τύπος | Βάλες ζύγισης πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα από χαρτόνι ή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 Kgs ~ 5 Τόνους |
| Δείκτης | Οικονομικό, Γενικό, Υψηλής ακρίβειας |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Τύπος | Βάλες ζύγισης πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα από χαρτόνι |
| Ονομαστικό φορτίο | 3T ~ 5 τόνους |
| Δείκτης | Οικονομικό, Γενικό, Υψηλής ακρίβειας |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | Βιομηχανικές κλίμακες δαπέδου |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ονομαστικό φορτίο | 3 τόνους |
| Ακριβότητα | 2kg~5kg |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, κίτρινος, μαύρος, μπλε |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομα | ζυγίζω μπαρ |
|---|---|
| Θεραπεία | Σκόνη επικαλυμμένη με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρι, κόκκινο, μαύρο, μπλε |
| Υλικό | χάλυβας άνθρακα ή 304SUS |
| Φορτίο ονομαστικού | 3T |