| Ονομασία | ζυγαριά φορτηγών παλέτων |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο, πράσινο, μπλε, κίτρινο, μαύρο |
| Ακριβότητα | 500 γραμμάρια, 1/3000-1/6000 |
| Τύπος | Κλίμακα ανυψωτικού φορτηγού |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Όνομα | καροτσάκι παλετών χεριών |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινος, πράσινος, μπλε, κίτρινος, μαύρος |
| Ακρίβεια | 500g, 1/3000-1/6000 |
| Τύπος | Κλίμακα φορτηγών ανελκυστήρων |
| Τύπος επίδειξης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Ονομασία | ζυγοί βοοειδών |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, κίτρινος |
| Υλικό | χάλυβας άνθρακα ή 304SUS |
| Τάξη ακρίβειας | OIML ΙΙΙ |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 1T ~ 5T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 1T ~ 5T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 3Τ |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | Σκάλες δαπέδου από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ανανεώσιμη μπαταρία |
| Υλικό | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Προμηθευόμενο καλώδιο | 5μ προστατευμένο καλώδιο, μεταλλικό καλώδιο |
| Τύπος οθόνης | A23P, A9.A12E ή προαιρετικά |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Ονομασία | ζυγοί |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρι |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |