| Ονομασία | ηλεκτρικό φορτηγό παλέτων |
|---|---|
| Ακριβότητα | 500 γραμμάρια, 1/3000-1/6000 |
| Τύπος | κλίμακα φορτηγών παλετών |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | επαναφορτιζόμενη μπαταρία 6V/4AH |
| Τύπος | Βάλες ζύγισης πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα από χαρτόνι ή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 Kgs ~ 5 Τόνους |
| Δείκτης | Οικονομικό, Γενικό, Υψηλής ακρίβειας |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Τύπος | Βάλες ζύγισης πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα από χαρτόνι ή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 Kgs ~ 5 Τόνους |
| Δείκτης | Οικονομικό, Γενικό, Υψηλής ακρίβειας |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, κίτρινος, μαύρος, μπλε |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| Χρώμα | γκρίζο χρώμα |
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
| Προμηθευόμενο καλώδιο | 5μ προστατευμένο καλώδιο, μεταλλικό καλώδιο |
| Τύπος οθόνης | Α12, Α12Ε ή προαιρετικά |
| Ονομασία | Σκάλες δαπέδου από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Υλικό | 304 από ατσάλι |
| Τύπος οθόνης | Α12ESS ή άλλη προαιρετική |
| Ονομαστικό φορτίο | 3Τ |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 1T ~ 5T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |