| Ονομασία | ζυγοί |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρι |
| υλικό | Χάλυβα άνθρακα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομασία | κλίμακα δαπέδου αποθήκης |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, κίτρινος, μαύρος, μπλε |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων πλατφορμών |
|---|---|
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Υλικό | 304Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα: 220V/50Hz (±10%) |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, κίτρινος, μαύρος, μπλε |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 5t |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | Πλήρης ηλεκτρική κλίμακα φορτηγών παλέτων |
|---|---|
| Δυνατότητα | 3Τ |
| Τύπος | κλίμακα φορτηγών παλετών |
| Τύπος οθόνης | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟ LCD |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220v/ 110v |
| Ονομασία | Ζυγός 1000kg ζυγός 1 τόνου ζυγός δαπέδου ζυγός 2 τόνων |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα ή 304 ανοξείδωτου χάλυβα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομασία | Κλίμακα βάρους πλατφόρμας |
|---|---|
| Θεραπεία | Επικάλυψη πούδρας ή εν θερμώ γαλβανισμένο |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε, κίτρινος |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομαστικό φορτίο | 50000kg |
| Ονομασία | κλίμακες πλατφόρμας φορτηγών |
|---|---|
| Ακριβότητα | 20 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 τόνους |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | Carton steel |
| Rated load | 3T~5 Tons |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Τύπος | Βάλες ζύγισης πλατφόρμας |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα από χαρτόνι ή από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 Kgs ~ 5 Τόνους |
| Δείκτης | Οικονομικό, Γενικό, Υψηλής ακρίβειας |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |