| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συνιστώμενο μέγεθος πλατφόρμας | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Σύνθετη αντίσταση μόνωσης | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 κιλά |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | μετρητής τάσης |
| Παραγωγή | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Κλίμακα ζύγισης |
| Φορτίο ονομαστικού | 100 κιλά |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Συνιστώμενο μέγεθος πλατφόρμας | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Σύνθετη αντίσταση μόνωσης | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Υλικό | αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρήση | Ζυγαριά πάγκου |
| Παραγωγή | Αναλογικός αισθητήρας |
| Μηδενικό υπόλοιπο | ±1.0 %RO |
| Έξω-καλώδιο | 4 καλώδια |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρήση | Ζυγός |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Μηδενικό υπόλοιπο | ± 1.0% RO |
| Έξω-καλώδιο | 4 καλώδια |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρήση | Ζυγαριά πάγκου |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Μηδενικό υπόλοιπο | ± 1.0% RO |
| Έξω-καλώδιο | 4 καλώδια |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Λειτουργία | Βάρος |
| Ονομαστική έξοδος | 1.000.000 |
| Χρήση | Κλίμακα ζύγισης |
| Λειτουργικός | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 100 κιλά |
| Ονομασία | Διάταξη φορτίου ZEMIC L6E3 |
| Κλειδιά | Κύτταρο φόρτωσης |
| Μέγιστο μέγεθος πλατφόρμας | 450 x 450 mm |