| Material | Aluminum |
|---|---|
| Usage | weighing scale |
| Output | Analog Sensor |
| Zero balance | ±1.0 %RO |
| Out-wire | 4-wire |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 100 κιλά |
| Ονομασία | Διάταξη φορτίου ZEMIC L6E3 |
| Κλειδιά | Κύτταρο φόρτωσης |
| Μέγιστο μέγεθος πλατφόρμας | 450 x 450 mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Αντίσταση εισόδου | 410±15 Ω |
| Σύνθετη αντίσταση μόνωσης | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Χρήση | Αισθητήρας πίεσης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Αντίσταση εισαγωγής | 350±3,5 Ωμ |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | ≤ 150% FS |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | strain gauge |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 100kg |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος | Κελί φορτίου |
| εξόδου | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Μηδενικό υπόλοιπο | ± 1.0% RO |
| υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 κιλά |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 κιλά |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Παραγωγή | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Κλίμακα ζύγισης |
| Φορτίο ονομαστικού | 100 κιλά |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 κιλά |