| Υλικό | Χάλυβα από κράμα |
|---|---|
| Αντίσταση εισόδου | 410±15 Ω |
| Σύνθετη αντίσταση μόνωσης | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -35-+80 °C |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 100kg |