| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 100 κιλά |
| Ονομασία | Διάταξη φορτίου ZEMIC L6E3 |
| Κλειδιά | Κύτταρο φόρτωσης |
| Μέγιστο μέγεθος πλατφόρμας | 450 x 450 mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Μετρητής πίεσης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 κιλά |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 100kg |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 κιλά |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | μετρητής τάσης |
| Παραγωγή | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Κλίμακα ζύγισης |
| Φορτίο ονομαστικού | 100 κιλά |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Usage | weighing scale |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 κιλά |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Θεωρία | Μετρητής πίεσης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Ονομαστικό φορτίο | 100 κιλά |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Usage | weighing scale |
| Series | Single Point Load Cell |
| Output | Digital C3 Weighing Transducer |
| Accuracy | C3 |
| Αριθμό μοντέλου | Διαμορφώστε το Α |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 500 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |