| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | waterproof weight scale |
| Material | Plastic |
| Packaging Details | Carton |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC/DC |
| Τύπος | αδιάβροχη κλίμακα βάρους |
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Ονομασία | Βάλες βιομηχανικής ζύγισης δαπέδου |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα ή 304 ανοξείδωτου χάλυβα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομασία | φορητές κλίμακες φορτηγών |
|---|---|
| Ακριβότητα | 50 κιλά |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| τροφοδοσία ηλεκτρικής ενέργειας | 220V/50HZ ή 110V/60HZ |
| Ονομαστικό φορτίο | 20Τ |
| Ονομασία | Δείκτης βάρους |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ακριβότητα | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ηλεκτρονικό ρεύμα |
| Τύπος | αδιάβροχη κλίμακα βάρους |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Τύπος κλίμακας | Αγορά ψαριών θαλασσινών |
| name | low profile floor scales |
|---|---|
| scale Color | Grey, black , yellow, |
| Display Type | A12 or other optional |
| Rated Load | 1t~5t |
| Power Supply | 110V/220V |
| Type | Platform weighing Scales |
|---|---|
| Material | carbon steel material |
| Rated load | 3000 Kg |
| Indicator | Economic; General; High Precision opotional |
| Display Type | LED/LCD |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | αδιάβροχη κλίμακα βάρους |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |
| Τύπος οθόνης | LED |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | αδιάβροχη κλίμακα βάρους |
| Υλικό | Τεκέτες από ανοξείδωτο χάλυβα ή από ABS |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |