| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 2 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Type | waterproof weight scale |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Rated load | 30kg |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ηλεκτρονικό ρεύμα |
| Τύπος | αδιάβροχη κλίμακα βάρους |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Τύπος κλίμακας | Αγορά ψαριών θαλασσινών |
| Ονομασία | Μετρώντας κλίμακα |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Ονομαστικό φορτίο | 300 κιλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C~40°C (32℉-104℉) |
| Υλικό | Ήπιος χάλυβας ή ανοξείδωτο 304 |
| Ονομασία | κλίμακες πατωμάτων μικρής ακτινοβολίας |
|---|---|
| κλίμακα Χρώμα | Γκρι, μαύρο, κίτρινο, |
| Τύπος οθόνης | A12 ή άλλο προαιρετικό |
| Ονομαστικό φορτίο | 1T ~ 5T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110V/220V |
| Ονομασία | Σκάλες δαπέδου από ανοξείδωτο χάλυβα 304 |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ανανεώσιμη μπαταρία |
| Υλικό | Ατσάλι από χαλύβδινο |
| Προμηθευόμενο καλώδιο | 5μ προστατευμένο καλώδιο, μεταλλικό καλώδιο |
| Τύπος οθόνης | A23P, A9.A12E ή προαιρετικά |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ηλεκτρονικό ρεύμα |
| Τύπος | αδιάβροχη κλίμακα βάρους |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Τύπος κλίμακας | Αγορά ψαριών θαλασσινών |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | waterproof weight scale |
| Material | Plastic |
| Packaging Details | Carton |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC/DC |
| Τύπος | αδιάβροχη κλίμακα βάρους |
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Δομή | Στρογγυλό πλαίσιο |
| Πλατφόρμα | Ατσάλι από χαλύβδινο |