| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 40/50 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | Ψηφιακή κλίμακα πάγκων |
| Πλατφόρμα | Χάλυβα άνθρακα |
| Τύπος | Σκηνομετρία |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | ψηφιακή κλίμακα πάγκου |
| Πλατφόρμα | Χάλυβα άνθρακα |
| Τύπος οθόνης | LCD |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | αδιάβροχη κλίμακα βάρους |
| Υλικό | Τεκέτες από ανοξείδωτο χάλυβα ή από ABS |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Τύπος | Τερματικό για κλίμακα φορτηγών |
|---|---|
| Εμφάνιση | 6 ψηφίων 20mm RED LED |
| Ποσοστό Baud | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 προαιρετικά |
| Αποθήκευση δεδομένων | 1000 αρχεία φορτηγών |
| Μέθοδος μετάδοσης | RS232, RS422 προαιρετικό RS485 προαιρετικό |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκου |
|---|---|
| τροφοδοτικό | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Είδος | ψηφιακή κλίμακα πάγκου |
| Πλατφόρμα | ανοξείδωτο χάλυβα |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Τύπος οθόνης | LED/LCD |
| Άρθρο | Ψηφιακή κλίμακα πάγκων |
| Πλατφόρμα | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομασία | Ψηφιακή κλίμακα πλατφορμών |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, μπλε |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομασία | ψηφιακή κλίμακα αναπηρικής καρέκλας |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | μαύρο |
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |
| Ενότητες βάρους | Kg/lb (OEM) |
| Τύπος | Τερματικό για κλίμακα σχήματος U, κλίμακα δαπέδου |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | 6ψήφια LCD 25,4 mm |
| Υλικό | Πλαστική κατοικία |
| Ακριβότητα | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ονομασία | ψηφιακή ζυγαριά αποσκευών |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | Κλίμακα υπολογισμού τιμών |
| Υλικό | Τεκέτες από ανοξείδωτο χάλυβα ή από ABS |
| Τύπος οθόνης | LCD/κόκκινο LED |