| Τύπος | Αξονική κλίμακα, πλακέτα αλουμινίου |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος οθόνης | LED |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120% FS |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Αριθμό μοντέλου | Η σειρά XK315A1-23 |
|---|---|
| Μέγεθος | 255 x 170 x 130 mm |
| Βάρος | 1.5 κιλά |
| Συσκευή | Χαρτόνι |
| Τύπος οθόνης | LED |
| Ονομασία | Κλίμακα βάρους πλατφόρμας |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | μπλε |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομαστικό φορτίο | 150 κιλά |
| Ονομασία | Κλίμακα βάρους πλατφόρμας |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | μπλε |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομαστικό φορτίο | 50000kg |
| Ονομασία προϊόντος | Βάσεις ζύγισης οχημάτων |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED, LCD |
| Ασφαλής υπερφόρτωση | 120% FS |
| Υλικό | Από κράμα αργιλίου |
| Τύπος μετατροπέα A/D | Σίγμα-του δέλτα |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Έξοδος σήματος | Αναλογική έξοδος 4-20 mA |
| Ανάλυση οθόνης | 3000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Διορθωτής συνεχούς ρεύματος 9V 1A ή AC 110-220V 50 Hz |
| Ονομασία | κλίμακα βάρους πατωμάτων |
|---|---|
| Θεραπεία | Επικάλυψη πούδρας ή εν θερμώ γαλβανισμένο |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε, κίτρινος |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |
| Ονομαστικό φορτίο | 15000kg |
| Ονομασία | Δείκτης βάρους |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ακριβότητα | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Όνομα προϊόντος | Δείκτης ζύγισης |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Τροφοδοτικό | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ευαισθησία κυττάρων φορτίων | 1.5~3mV/V |
| Ονομασία | Βάλες βιομηχανικής ζύγισης δαπέδου |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Γκρίζος, κόκκινος, μαύρος, μπλε |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα ή 304 ανοξείδωτου χάλυβα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110-220 V (AC) |