| Τύπος | Τερματικό για κλίμακα δαπέδου, κλίμακα πάγκου |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LED |
| Υλικό | Πλαστική θήκη |
| Ακριβότητα | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα φορτηγού |
|---|---|
| Εμφάνιση | 6 - ψηφίο 20mm RED LED |
| Ποσοστό Baud | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 προαιρετικά |
| Αποθήκευση δεδομένων | 1000 αρχεία φορτηγών |
| Μέθοδος μετάδοσης | RS232, RS422 προαιρετικό RS485 προαιρετικό |
| Type | Terminal for floor scale, bench scale |
|---|---|
| Display Type | LED or LCD |
| Material | plastic case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| Τύπος | Κλίμακα φορτηγού |
|---|---|
| Εμφάνιση | 6 - ψηφίο 20mm RED LED |
| Ποσοστό Baud | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 προαιρετικά |
| Αποθήκευση δεδομένων | 1000 αρχεία φορτηγών |
| Μέθοδος μετάδοσης | RS232, RS422 προαιρετικό RS485 προαιρετικό |
| Υλικό | αλουμίνιο |
|---|---|
| Χρήση | Κλίμακα ζύγισης |
| Σειρά | Μία μονάδα φορτίου με ένα σημείο |
| Παραγωγή | Ψηφιακός μετατροπέας ζύγισης C3 |
| Ακρίβεια | C3 |
| Όνομα προϊόντων | Ψηφιακός ζυγίζοντας δείκτης ζυγού δεικτών Yaohua |
|---|---|
| Κατοικία | Πλαστική κατοικία |
| Λειτουργία | τιμή που υπολογίζει ή που μετρά προαιρετική |
| Κατηγορία ακρίβειας | 300000 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | Consumption Sensor |
| Capacity | 300kg |
| Ονομασία προϊόντος | Δείκτης ψηφιακής ζύγισης Yaohua Δείκτης ζυγίσματος |
|---|---|
| Διαμονή | Πλαστική κατοικία |
| Λειτουργία | υπολογισμός ή καταμέτρηση τιμών προαιρετικό |
| Τάξη ακρίβειας | 300000 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Product name | Yaohua Digital Weighing Indicator Weighing Scale Indicator |
|---|---|
| Housing | Plastic housing |
| Function | price computing or counting optional |
| Accuracy class | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα |
|---|---|
| Θεραπεία | Καλυμμένα με σκόνη |
| Χρώμα | Μπλε |
| Ονομαστικό φορτίο | 2000 kg |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |