| Τύπος | Τερματικό για την κλίμακα μορφής του U, κλίμακα πατωμάτων |
|---|---|
| Τύπος επίδειξης | LCD |
| Υλικό | ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ |
| Ακρίβεια | 300000 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V 50HZ ή 110V 60HZ |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική ζυγαριά |
|---|---|
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Τύπος οθόνης | LCD/κόκκινο LED |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Επικεφαλής |
| Τύπος | Κλίμακα υπολογισμού τιμών |
| Υλικό | Τεκέτες από ανοξείδωτο χάλυβα ή από ABS |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Υλικό | Χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 1200T |
| Τύπος | Ασύρματο δυναμόμετρο |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Χρώμα | Ασημένιο, χρυσό, μαύρο. |
| Ονομασία | Βιομηχανική ηλεκτρονική ζυγαριά |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Ονομαστικό φορτίο | 200 κιλά |
| Υλικό | Ελαφρύ χάλυβα |
| Τύπος | Κλίμακα πάγκων |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομαστικό φορτίο | 150 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα: 220V/50HZ, ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ: 6V/4AH |
| Εξυπηρετεί | Οργανωτής κατασκευής |
| Τύπος | Τερματικό σε PC |
|---|---|
| Διασύνδεση | USB ((RS232) |
| Προαιρετική δύναμη | DC5V (USB) |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | 9600,N,8,1 |
| Ονομασία | κύτταρο φορτίου με δείκτη |
| Ονομασία | ηλεκτρονικό πίνακα αποτελεσμάτων μπάσκετ |
|---|---|
| Υλικό | Κουτί από πλαστικό / κράμα αλουμινίου |
| Χρήση | Εξωτερικά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | κόκκινο |
| Χρώμα | Κόκκινο/κίτρινο/μπλε/λευκό/πράσινο |
| Τύπος | Κλίμακα φορτηγού |
|---|---|
| Εμφάνιση | 6 - ψηφίο 20mm RED LED |
| Ποσοστό Baud | 600, 1200, 2400, 4800, 9600 προαιρετικά |
| Αποθήκευση δεδομένων | 1000 αρχεία φορτηγών |
| Μέθοδος μετάδοσης | RS232, RS422 προαιρετικό RS485 προαιρετικό |
| Type | Terminal for floor scale, bench scale |
|---|---|
| Display Type | LED |
| Material | plastic case |
| Accuracy | 300000 |
| Power Supply | 220V 50HZ or 110V 60HZ |