| Υλικό | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Τύπος | τύπος στηλών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |
| Υλικό | Χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Ψηφιακός αισθητήρας |
| Χρήση | Αισθητήρας πίεσης |
| τάξη σφράγισης | IP67-IP68 |
| Ονομασία προϊόντος | Ασύρματος ψηφιακός δυναμόμετρος |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 50 τόνους |
| Τύπος | Ασύρματο δυναμόμετρο |
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Χρήση | Δοκιμή φόρτωσης |
| Υλικό | Χάλυβας ή ανοξείδωτο κραμάτων |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Τύπος | τύπος στηλών |
| Ολοκληρωμένο σφάλμα (%F.S) | ±0,03/±0.02 |
| Ονομα | τηλεμετρική κυψέλη φορτίου |
|---|---|
| Υλικό | Κραματοποιημένος χάλυβας, ανοξείδωτος χάλυβας |
| Ονομαστικό φορτίο | 550T |
| Τύπος | Ασύρματο δυναμόμετρο |
| Τύπος οθόνης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Type | Bench Scale |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display Type | LED/LCD |
| Item | digital bench scale |
| Πλατφόρμα | χάλυβα άνθρακα |
| Άρθρο | Κουτί διασύνδεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| τρόπος διαμονής | μεμονωμένη ρύθμιση ή τάση |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP67 |
| Τύπος κυψέλης φόρτωσης | αναλογικό ή ψηφιακό |
| Ονομασία | Ηλεκτρονική ζυγαριά |
|---|---|
| Θεραπεία | Βουρτσισμένη λήξη |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V/50Hz ή 110V/60HZ |
| Τύπος οθόνης | LCD/LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Λειτουργία | Βάρος |
| Ονομαστική παραγωγή | 1.000.000 |
| Χρήση | Ζυγός |
| Λειτουργία | -20°C~+60°C |
| Υλικό | Σιδηρούχιο |
|---|---|
| Θεωρία | Αισθητήρας αντίστασης |
| Αποδόσεις | Αναλογικός αισθητήρας |
| Χρήση | Ζυγός |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | χαρτοκιβώτιο |